

Terug naar overzicht 22x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL N-770-PD |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Blue Dusk Metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 8,5 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4584 X 1852 X 1640 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 22-12-2021 |
|---|---|
| Gewicht | 2020 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 77 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 125 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank In Delen Neerklapbaar |
| Achteropkomend Verkeer Waarschuwing |
| Airco Automatisch |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/android Auto |
| Armsteun Voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Bluetooth |
| Bots Waarschuwing Systeem |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstel- En Verwarmbaar |
| Centrale Airbag Voor |
| Centrale Vergrendeling Met Afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Connected Services |
| Cruise Control Adaptief |
| Dab |
| Dakrails |
| Draadloze Telefoonlader |
| Elektrische Ramen Voor En Achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend Glas |
| Hill Hold Functie |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Interieurklimaat Vooraf Instelbaar |
| Keyless Start |
| Led Achterlichten |
| Led Dagrijverlichting |
| Led Koplampen |
| Lichtmetalen Velgen 19" |
| Metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor Voor En Achter |
| Passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen Verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stuur Leder 1 |
| Stuur Multifunctioneel |
| Stuur Verstelbaar |
| Stuur Verwarmd |
| Stuurbekrachtiging Snelheidsafhankelijk |
| Verkeersbord Detectie |
| Vermoeidheids Herkenning |
| Verwarmde Voorruit |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende Voorruit |
| Wifi |
| Zij Airbag(s) Voor |



