

Terug naar overzicht 9x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-741-HV |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Blue Vertigo Metaallak |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 4 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4300 X 1770 X 1550 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-06-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1523 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 50 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank In Delen Neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airco Automatisch |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Doorslip Regeling |
| Apple Carplay/android Auto |
| Armsteun Voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Bluetooth |
| Bots Waarschuwing Systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstel- En Verwarmbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstelbaar |
| Centrale Vergrendeling Met Afstandsbediening |
| Connected Services |
| Cruise Control |
| Dab |
| Dimlichten Automatisch |
| Elektrische Ramen Achter |
| Elektrische Ramen Voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hill Hold Functie |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Keyless Start |
| Led Achterlichten |
| Led Dagrijverlichting |
| Metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem Full Map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor Achter |
| Passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Spraakbediening |
| Stuur Leder |
| Stuur Multifunctioneel |
| Verkeersbord Detectie |
| Vermoeidheids Herkenning |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Zij Airbag(s) Voor |



