

Terug naar overzicht 2x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL S-708-PT |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Typhoongrijs metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 4 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4591 X 1865 X 1640 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 21-03-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1965 Kg |
| Koppel | 310 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 170 pk (125 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 55 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 110 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank Neerklapbaar |
| Airco Automatisch |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium Interieur Afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio Installatie |
| Bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstel- En Verwarmbaar |
| Buitenspiegels In Carrosseriekleur |
| Connected Services |
| Cruise Control |
| Dab |
| Dimlichten Automatisch En Regensensor |
| Elektrisch Bedienbare Achterklep |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Interieurklimaat Vooraf Instelbaar |
| Koplampreiniging |
| Led Achterlichten |
| Lichtmetalen Velgen 19" |
| Matrix Led Koplampen |
| Metaalkleur |
| Navigatiesysteem Full Map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor Achter |
| Passagiersairbag |
| Rijstrooksensor |
| Sportstoelen |
| Stuur Leder En Multifunctioneel |
| Verkeersbord Detectie |
| Volledig Digitaal Instrumentenpaneel |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Wifi |



