

Terug naar overzicht 9x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL Z-017-NB |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kleur | Crystal White metallic (wit metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,3 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4233 X 1838 X 1550 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 13-05-2024 |
|---|---|
| Gewicht | 1750 Kg |
| Koppel | 343 Nm |
| Max trekgewicht | 1400 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 272 pk (200 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 69 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 153 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 4 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| 11 Kw Lader |
| Achterbank In Delen Neerklapbaar |
| Achteropkomend Verkeer Waarschuwing |
| Achteruitrij Assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal Assistent |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere Dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Doorslip Regeling |
| Apple Carplay/android Auto |
| Armsteun Voor |
| Audio Installatie Premium |
| Automatische Snelheidsbegrenzing Isa |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Bluetooth |
| Bots Waarschuwing Systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstelbaar |
| Buitenspiegels In Andere Kleur |
| Buitenspiegels Met Verlichting |
| Buitenspiegels Verwarmbaar |
| Camera Voor |
| Climate Pack |
| Connected Services |
| Cruise Control Adaptief Met Stop&go En Stuurhulp |
| Dab |
| Dakspoiler |
| Dimlichten Automatisch |
| Dodehoekdetectie Met Correctie |
| Draadloze Telefoonlader |
| Electronic Climate Control |
| Elektrisch Bedienbare Achterklep |
| Elektrische Ramen Achter |
| Elektrische Ramen Voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| File Assistent |
| Grootlichtassistent |
| Hemelbekleding Donker |
| Hill Hold Functie |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Hoofdsteunen Anti-whiplash |
| Interieurklimaat Vooraf Instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless Start |
| Kruisend Verkeer Detectie |
| Kunstlederen/stof Bekleding |
| Led Achterlichten |
| Led Dagrijverlichting |
| Led Koplampen |
| Lichtmetalen Velgen 5-spaaks 19" |
| Midden Airbag(s) |
| Multimedia Scherm Standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor Achter |
| Parkeersensor Voor |
| Passagiersairbag |
| Premium Metaalkleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Stuur Kunstleder |
| Stuur Multifunctioneel |
| Stuur Verwarmd |
| Trekhaak |
| Uitstap Waarschuwing |
| Uitwijk Assistent |
| Verkeersbord Detectie |
| Vermoeidheids Herkenning |
| Volledig Digitaal Instrumentenpaneel |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Warmtepomp |
| Wifi |
| Zelfstandige Rijstrookwissel |
| Zij Airbag(s) Voor |



