









































Volvo EX90
Twin Motor Ultra 7p. 111 kWh
- Luchtvering
- Pilot Assist Pack
- Bowers & Wilkins
- Trekhaak
Terug naar overzicht 33x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HTF-35-D |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Vapour Grey metallic (grijs metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 5037 X 1964 X 1741 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 24-06-2025 |
|---|---|
| Gewicht | 2711 Kg |
| Koppel | 770 Nm |
| Max trekgewicht | 2200 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 408 pk (300 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 111 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 250 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 11 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Aanhanger Assistent |
| Achterbank Elektrisch Neerklapbaar |
| Achterbank Verwarmd |
| Achteropkomend Verkeer Waarschuwing |
| Achteruitrij Assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal Assistent |
| Airco Separaat Achter |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/android Auto |
| Armsteun Voor |
| Audio Installatie High End |
| Audio Installatie Premium |
| Automatische Snelheidsbegrenzing Isa |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Bots Herkenning En Activatie |
| Buitenspiegel(s) Automatisch Dimmend |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstel- En Verwarmbaar |
| Centrale Airbag Voor |
| Climate Pack |
| Connected Services |
| Cruise Control Adaptief En Stuurhulp |
| Cruise Control Adaptief Met Stop&go En Stuurhulp |
| Dab |
| Dimlichten Automatisch |
| Dodehoekdetectie Met Correctie |
| Draadloze Telefoonlader |
| Electronic Climate Control |
| Elektrisch Bedienbare Achterklep |
| Elektrisch Verstelbare Stoel(en) Met Geheugen |
| Extra Getint Glas Achter |
| Geluidsimulator |
| Head-up Display |
| Hill Hold Functie |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Houtafwerking Interieur |
| Interieurklimaat Vooraf Instelbaar |
| Koplampreiniging |
| Kruisend Verkeer Detectie |
| Kunstlederen Bekleding |
| Lendesteun(en) Verstelbaar |
| Lichtmetalen Velgen 21" |
| Lichtmetalen Velgen 22" |
| Luchtvering En Automatische Niveauregeling |
| Matrix Led Koplampen |
| Metaalkleur |
| Multimedia Scherm Standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor Voor En Achter |
| Passagiersairbag |
| Pilot Assist Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht Camera |
| Sfeerverlichting |
| Sluitbekrachtiging |
| Stuur Kunstleder |
| Stuur Verwarmd |
| Stuurkolom Elektrisch Verstelbaar Met Geheugen |
| Trekhaak Elektrisch Uitklapbaar |
| Trekhaak-pakket |
| Uitstap Waarschuwing |
| Uitwijk Assistent |
| Verkeersbord Detectie |
| Vermoeidheids Herkenning |
| Volledig Digitaal Instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) Met Massagefunctie |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Warmtepomp |
| Zelfstandige Rijstrookwissel |
| Zij Airbag(s) Achter |
| Zij Airbag(s) Voor |
| Zwarte (Glans) Exterieur Delen |


