









































































































Volkswagen ID.7
Tourer Pro Business 77 kWh
- Interieur Pakket Plus
- Exterieur Pakket Plus
- Trekhaal
Terug naar overzicht 12x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HJK-85-S |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 6,7 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4961 X 1862 X 1551 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 27-03-2025 |
|---|---|
| Gewicht | 2091 Kg |
| Koppel | 560 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 285 pk (210 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 77 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 175 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank In Delen Neerklapbaar |
| Achterbank Met Armsteun En Skiluik |
| Achterbank Verwarmd |
| Adaptief Demping Systeem |
| Airco Automatisch |
| Airco Separaat Achter |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere Dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Doorslip Regeling |
| Apple Carplay/android Auto |
| Audio Installatie |
| Audio Installatie High End |
| Automatische Snelheidsbegrenzing Isa |
| Autonome Parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Black Edition Pakket |
| Bots Herkenning En Activatie |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstelbaar |
| Buitenspiegels In Andere Kleur |
| Buitenspiegels Verwarmbaar |
| Centrale Airbag Voor |
| Connected Services |
| Cruise Control Adaptief Met Stop&go En Stuurhulp |
| Dab |
| Dakrails |
| Dodehoek Detectie |
| Draadloze Telefoonlader |
| Elektrisch Bedienbare Achterklep Met Sensorsturing |
| Elektrisch Verstelb. Bestuurdersstoel Met Geheugen |
| Elektrisch Verstelb. Passagiersstoel Met Geheugen |
| Elektrische Ramen Achter |
| Elektrische Ramen Voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Exterieur Pakket Plus |
| Extra Getint Glas Achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend Glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up Display |
| Hemelbekleding Donker |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Interieur Pakket Plus |
| Keyless Entry |
| Keyless Start |
| Koplampen Adaptief |
| Kruisend Verkeer Detectie |
| Kunstlederen Interieurdelen |
| Led Achterlichten |
| Lendesteun(en) Verstelbaar |
| Lichtmetalen Velgen 19" |
| Lichtmetalen Velgen 20" |
| Lichtmetalen Velgen Multi-spaaks 19" |
| Matrix Led Koplampen |
| Metaalkleur |
| Microvezel Bekleding |
| Multimedia Scherm Standaard |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak Var. Transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor Achter |
| Parkeersensor Voor |
| Passagiersairbag |
| Passagiersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Rondomzicht Camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen Verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stoel Ventilatie Voor |
| Stuur Multifunctioneel |
| Stuur Verwarmd |
| Stuurbekrachtiging Snelheidsafhankelijk |
| Trekhaak Elektrisch Uitklapbaar |
| Variabele Stuuroverbrenging |
| Velours Bekleding |
| Verkeersbord Detectie |
| Verlichte Grille/strip |
| Vermoeidheids Herkenning |
| Verwarmde Voorruit |
| Voorstoel(en) Ergonomisch |
| Voorstoel(en) Met Massagefunctie |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Zij Airbag(s) Achter |
| Zij Airbag(s) Voor |


