









































Terug naar overzicht 16x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL S-306-ND |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kleur | Quicksilver Metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 5 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4750 X 1921 X 1624 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 20-03-2023 |
|---|---|
| Gewicht | 1879 Kg |
| Koppel | 527 Nm |
| Max trekgewicht | 1600 Kg |
|---|---|
| Vermogen | 514 pk (378 kw) |
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 78 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 250 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8 min |
| Snelladen DC (20-80%) | 1 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank Verwarmd |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Doorslip Regeling |
| Audio Installatie Premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) Automatisch Dimmend |
| Buitenspiegels Elektr. Met Geheugen |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Verwarmbaar |
| Connected Services |
| Dodehoek Detectie |
| Electronic Climate Control |
| Elektrisch Verstelbare Stoel(en) Met Geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Houtafwerking Interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless Start |
| Led Mistlampen |
| Lichtmetalen Velgen 19" |
| Metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem Full Map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Stuurkolom Elektrisch Verstelbaar Met Geheugen |
| Trekhaak Met Afneembare Kogel |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Zij Airbag(s) Voor |



