

Terug naar overzicht 4x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL G-626-VV |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kleur | Silver |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 4 |
| Acceleratie | 6,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 4490 X 1788 X 1540 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 18-12-2019 |
|---|---|
| Gewicht | 1656 Kg |
| Koppel | 340 Nm |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Accucapaciteit | 62 kWh |
|---|---|
| Laadvermogen | 6 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 9u 23m |
| Snelladen DC (20-80%) | 29 min |
Omschrijving
Opties
| Achterbank In Delen Neerklapbaar |
| Achterbank Verwarmd |
| Achteruitrij Assistent |
| Airco Automatisch |
| Alarm Klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Doorslip Regeling |
| Apple Carplay/android Auto |
| Armsteun Voor |
| Audio Installatie Premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar |
| Binnenspiegel Automatisch Dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots Waarschuwing Systeem |
| Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar |
| Buitenspiegels Elektrisch Verstelbaar |
| Buitenspiegels Verwarmbaar |
| Chroom Delen Exterieur |
| Cruise Control Adaptief |
| Dab |
| Dimlichten Automatisch |
| Dodehoek Detectie |
| Elektrische Ramen Voor En Achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische Remkrachtverdeling |
| Extra Getint Glas Achter |
| File Assistent |
| Grootlichtassistent |
| Hill Hold Functie |
| Hoofd Airbag(s) Achter |
| Hoofd Airbag(s) Voor |
| Hoofdsteunen Anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless Start |
| Kunstlederen/microvezel Bekleding |
| Led Achterlichten |
| Led Dagrijverlichting |
| Led Koplampen |
| Led Mistlampen |
| Lichtmetalen Velgen 17" |
| Metaalkleur |
| Mistlampen Voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem Full Map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor Voor En Achter |
| Passagiersairbag |
| Propilot |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor Met Correctie |
| Rondomzicht Camera |
| Stuur Leder |
| Stuur Multifunctioneel |
| Stuur Verstelbaar |
| Stuur Verwarmd |
| Stuurbekrachtiging |
| Verkeersbord Detectie |
| Voorstoelen Verwarmd |
| Zij Airbag(s) Voor |



